Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Global Yazılım Yükleme
Diyelim ki ben bir tanıdığımla Çin ROM olan bir telefon getirdim ülkeye. Siz bu telefona Global ROM yükleyebiliyor musunuz ücretli veya ücretsiz? Çünkü bildiğim kadarıyla sizin telefonlarınız da Çin'den geliyor ve Global ROM yüklüyorsunuz.
Ara
Stock ve Custom ROM paylaşımları bölümünde çoğu cihaz için global yazılım yükleme rehberleri mevcut.
(05-12-2020, 09:14 PM)burakorhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stock ve Custom ROM paylaşımları bölümünde çoğu cihaz için global yazılım yükleme rehberleri mevcut.

Brick olmasından korkuyorum. Tecrübeli birileri yaparsa iyi olur diye düşünüyorum.
Ara
(05-14-2020, 12:46 AM)munirbesye Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-12-2020, 09:14 PM)burakorhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stock ve Custom ROM paylaşımları bölümünde çoğu cihaz için global yazılım yükleme rehberleri mevcut.

Brick olmasından korkuyorum. Tecrübeli birileri yaparsa iyi olur diye düşünüyorum.

Bootloader kilidi açık ise brick olmaması için temiz anlatımı zaten forumda yaptık. Yine de korkunuz var ise anlaşmalı kargo ile tarafımıza yollarsanız cihazınıza yüklemeyi yapıp tekrar tarafınıza geri göndeririz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi